skontaktuj się z nami
Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.
captcha
UNICORN Szymon Kwiatkowski, ul. Grobelna 7 lok. 301, 95-200 Pabianice, NIP: 731-140-21-06
Aktualności
31.08.2017
Klub Absolwentów UW

Kolejny projekt dla Uniwersytetu Warszawskiego

Po realizacji serwisu na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego zostawiliśmy chyba dobre wrażenie, bo ta renomowana uczelnia powierzyła nam realizację kolejnego projektu.
Tym razem mieliśmy stworzyć stronę, która byłaby miejscem dla wszystkich absolwentów UW. Dzięki niej mogą dowiedzieć się o tym, co dzieje się na UW, poznać obecny slang studentów, a także zostać członkami elitarnego Klubu Absolwenta UW.
Projekt był dość wymagający i poświęciliśmy mu naprawdę dużo czasu. Dzięki temu efekt cieszy oko i pozwala w bardzo łatwy sposób dotrzeć do wielu różnych informacji. Realizacja odbyła się w oparciu o platformę WordPress z użyciem nowoczesnych, ułatwiających edycję treści wtyczek.
Za projektowanie graficzne odpowiedzialne było QStudio z Warszawy.

Klient: Uniwersytet Warszawski
Adres: www.klubabsolwentow.uw.edu.pl

Serwisy www/mobilne WordPress
WIĘCEJ
15.12.2016
Fiat Abonament

Strona z prezentacją nowej usługi

FCA Poland uruchomia możliwość wynajmu długoterminowego samochodów pod nazwą Fiat Abonament. Z tej okazji przygotowaliśmy prosty one-pager z prezentacją tej usługi. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu strony oraz jej całościowym wykonaniem. Serwis jak zwykle w pełni RWD.
Celem było stworzenie czytelnego i prostego opisu usługi, jej zalet. Dodatkowo osoby zainteresowane Abonamentem mogą zostawić swoje dane.

Klient: FCA Poland
Adres: www.fiatabonament.pl

Projektowanie graficzne Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ
21.07.2016
Produkcja strony agencji modelek

Odświeżenie strony internetowej

Na zlecenie firmy Business Tank z Warszawy wykonaliśmy stronę dla agencji Embassy Models. Naszym zadaniem było postawienie strony na WordPressie z wykorzystaniem zakupionego szablonu. Szablon następnie został w znacznym stopniu zmodyfikowany. Sporym modyfikacjom podlegało też kilka funkcjonalności wewnątrz CSM. Wszystko po to, żeby dostosować całość do specyficznych wymogów tego typu strony.

Serwis jest responsywny. Od strony CMS skupiliśmy się na tym, żeby dodawanie ogromnej ilości fotografii było jak najprostsze. Dodatkowo odpowiadaliśmy za uruchomienie strony w środowisku docelowym.

Klient: Business Tank
Adres: www.embassymodels.net

Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ
22.02.2016
200 lat Uniwersytetu Warszawskiego

Świętujemy jubileusz słynnej uczelni

Wspólnie z agencją kreatywną QStudio z Warszawy zrealizowaliśmy projekt, którego celem było zbudowanie i uruchomienie nowej wersji serwisu o obchodach 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego. Strona zawiera wiele informacji dla studentów, pracowników oraz absolwentów tej słynnej polskiej uczelni.

Strona została oparta o dostosowany do jej potrzeb system WordPress. Pracowaliśmy na projektach graficznych od agencji QStudio. Naszym zadaniem było też opracowanie serwisu dostosowanego do różnych urządzeń. Efektem jest nowoczesna witryna internetowa z intuicyjną nawigacją oraz z dużą ilością ułożonych w sensowne bloki informacji.

Klient: Uniwersytet Warszawski
Adres: www.uw200.uw.edu.pl

Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ